Bilindiği gibi network marketing işinde firma seçimi önemlidir. Peki neden Ersağ? Ersağ firmasını diğer firmalardan ayıran, onu seçmenizi gerektiren sebepler nelerdir? İşte Ersağ farkı:

Ersağ işine ücretsiz başlayabilirsiniz. Böylece hiçbir risk taşımadan, üyelik ücreti yada yıllık zorunlu aidat vermeden işinizi risksiz yapabilirsiniz.

Ersağ’da aylık zorunlu sipariş şartı bulunmamaktadır. Yani siz başladınız, bir kez aktif oldunuz, bir daha üyeliğiniz silinmez. Dilediğiniz zaman çalışır, çalıştığınız kadar kazanırsınız. Bu işte patron sizsiniz.

Ersağ’da ulaştığınız her üyelik derecesinde ürünleri daha da ucuza alarak, sürekli büyüme arzusu içinde olacaksınız. Böylece gelirleriniz de katlanarak artacak. Ersağ, çalışkan üyelere değer veren bir firma. Bunu daha işe girer girmez anlayacaksınız.

Ersağ’da ürün satışı yapmasanız bile kuracağınız ekiple binlerce TL prim kazanmanız mümkün. Bu üyelik derecelerine yükselmek de zor değil. Tek yapmanız gereken işe başlamak.

Ersağ işinde seviyeniz korunur. Yani seviye düşme derdiniz olmaz. Böylece kazançlarınız da birden yok olup gitmez. Ersağ sürekli kazandırma ve yaşam standardını koruma üzerine geliştirmiştir sistemini. Bu işte emekleriniz boşa gitmeyecek, iyiki Ersağ ailesindenim diyeceksiniz.

Ürünlerin helal belgeleri, sağlık bakanlığı onayları, doğallık belgeleri şeffaf bir şekilde sunulmaktadır. Bu da Ersağ şirketinin ne kadar şeffaf bir yönetim anlayışında olduğunu dolayısı ile ne kadar güvenilir bir firma olduğunun kanıtlarındandır. Doğal ürünler ile, özellikle de Ersağ Temizlik ürünleri ile mutlu ve sağlıklı bir geleceğin yanı sıra kalıcı çözümler ve mutlu müşterilere ulaşacak, satışlarınız da gittikçe artacaktır.

Ersağ’ın yapmış olduğu kampanyalar ile normal kazançlarınızı bile katlayabileceksiniz. Bir çok firmayı şaşırtan bu kampanyalar ile ilk siparişinizde bile karşılacağınıza emin olabilirsiniz.

Ersağ işinizi çocuklarınıza miras olarak bırakabileceksiniz. Biz biliyoruz ki, tüm emekleriniz aileniz, çocuklarınız için. Ersağ’ın miras bırakma hakkı sayesinde ekibiniz yok olmayacak, gelecek nesiller işi, kariyer derecenizi ve kazançlarınızı aynen devralabilecektir.

Ersağ işine hemen başlayın, siz de tüm bu avantajlardan ve çok daha fazlasından hemen faydalanmaya başlayın…

ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA