187

TERMAL ÇAMUR SPA ve FAYDALARI

%100 doğal Ersağ Termal (peloid) çamur içerdiği yüksek miktarda bitkisel kökenli VE faydalı organik maddeler ve mineraller sayesinde cildin hasar görmüş tabakasını onarır—ph dengesini düzenler,siyah noktaların akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur—cildinizin oksijen eksikliğinden kaynaklanan erken yaşlanma gibi sorunları yok eder—doğal ve sağlıklı görünümünü geri kazandırır.

 %100 doğal olan Ersağ termal (peloid) çamur kil içermez, termal çamuru olarak bilinen binlerce metre yer altından doğal olarak gelen termal suyun içindeki faydalı vitamin ve mineral zengini bir topraktır. Ersağ Termal doğal çamuru kaynak çıkış sıcaklığı 90 C dir.Kullanımı kolay ve son derece faydalıdır.Sadece yüzde değil vücudun her bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz.

ÜRÜN TIBBİ TANIMLAMASI: Banyo ve lokal uygulamalar şeklinde dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, miyozit, tendinit, travma, fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.İLAÇ DEĞİLDİR.

Kullanım şekli: Yüz için maske uygulamasına başlamadan önce yüzünüzü su ile temizleyiniz ve hafif nemli bırakınız. Maskeyi göz ve dudak çevresi açıkta kalacak şekilde parmak ucuyla dairesel masaj hareketleri yaparak yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulayınız.Çamurun doğal kurumasını bekleyiniz. Maskeyi ılık su ile temizleyiniz.İşlem sonunda nemlendirici krem kullanılması önerilir.Haftada 3-4 kez günde 1 defa uygulayınız.

Ürünlerimizi kullanmak isteyen aşağıdaki iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir.  Sormak istediğiniz sorulara cevap alabilirsiniz.