Network Marketing sektörü ülkemizde gittikçe gelişmekle birlikte farklı alanlarda ücretli/ücretsiz bir çok network marketing firması kurulmaktadır. İnsanlara ek iş imkanı sağlayan bu sektörde önemli olan ise hangi firmayı seçeceğinizdir. Ersağ; temizlik alanında yerli sermayede ücretsiz üye olup sıfır risk ile para kazanabileceğiniz bir network marketing firmasıdır.

Ersağ üretici firma olması sebebi ile ürünlerini yüksek kâr oranları ile satmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca bir sponsor aracılığı ile üye olduğunuz için ersağ işini kısa sürede öğrenebilecek ve dilediğiniz soruları yöneltebileceğiniz direkt muhattap bulabileceksiniz. Bununla birlikte Ersağda devam zorunluluğu bulunmamaktadır. Üye oldunuz, bir süre çalıştınız ve daha sonra çalışmaktan vazgeçtiniz yada ara vermek istediniz diyelim. Ersağ kesinlikle sizi zorlamamakta, dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar çalışıp, çalışmalarınız ölçüsünde para kazanma hakkını sunmaktadır. Yani Ersağ işinde patron sizsiniz.

ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Şimdi ersağ işinin biraz daha detaylarına geçelim. Ersağ size nasıl para kazandırır sorusuna gelecek olursak elbette bu aşamada bir çok farklı şekilde para kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Yani ersağ herkesin ihtiyaçlarına hitaben bir sistem oluşturmuş durumda. Bir Türk firması olan Ersağ’a ücretsiz üye olduktan sonra öncelikle Ersağ ürünlerini kendiniz için alıp denemeniz işe başlangıçta kazancınızı doğrudan etkileyecektir. Bununla birlikte bu ilk alışverişinizde sepetinize ücretsiz olarak ersağ başlangıç seti de eklenecek. Ücretsiz gönderilecek olan katalog yardımı ile Ersağ markalı ürünlerin satışını gerçekleştirdiğinizde anında ve üyelik derecenize göre artan kar marjları ile kazanç elde etmiş olacaksınız. Ersağ ürünlerinin kalitesi herkes tarafından bilindiğinden ve bir kez deneyen birinin tekrar tekrar sipariş vermek istemesi sebebi ile zaman içerisinde satışlarınız artarak geliriniz de yükselecektir. Elbette Ersağ’da kazanç bununla sınırlı değil.

Ersağ işine adım attığınızda muhtemelen çevrenizdeki kişiler de işinizi merak edecek ve bu işe girmek isteyecektir. Bu satışlarınızın düşeceği yanılgısına kaptırmasın sizi. Aksine bununla birlikte daha az emek ile daha fazla para kazanmanız mümkün olacaktır. Sizler çevrenizdeki kişileri sisteme üye yaptığınızda bu kişilerin yapmış olduğu alışverişler size Ersağ tarafından pirim kazandıracaktır. Ekip prim kazancı sistemi sayesinde aylık binlerce TL  kazanabilirsiniz. Yani bu işte kazanç bakımından bir limit bulunmamaktadır.

Unutmayınızki sizin çevrenizde sınırlı sayıda insan var. Ancak arkadaşlarınızın arkadaşları, arkadaşlarınızın arkadaşlarının farklı illerdeki akrabaları, onların da arkadaşları, kısacası sadece çevrenizden başlayarak kurduğunuz ekip zaman içinde Türkiye çapında, belki Avrupada bile satış gerçekleştiren bir ekip haline gelecek. Elbette tüm bu kişiler sizin ekibinize bağlı olduğu için Ersağ size hakettiğiniz primi ve hakettiğiniz kariyeri verecektir. Ersağ işinde kariyer yapmak bu kadar kolaydır.

Bizler Ersağ sponsorları olarak biliyoruzki çalışmalarımız sadece kendi yaşam standardımızı yükseltmek değil, çocuklarımıza da iyi bir gelecek hazırlamak. Ersağ bu konuda da kalitesini konuşturuyor ve işinizi, oluşturmuş olduğunuz ekibi ve kazançlarınızı miras bırakabilme şansı veriyor. Yani nesiller boyu devam edebilecek bir kazanç sistemi ile çalışma fırsatı sunuyoruz.

Ersağ işine hemen ücretsiz başlamak için aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz üyelik formunu doldurun.

ERSAĞ ÜYELİK İÇİN BURAYI TIKLAYIN