12032141_1630889127167092_9151896151332651504_n

Özellikleri :

 Ersağ masaj kremi, Kozmetik amaçlı geliştirilmiş bitki özlerinin karışımıyla elde edilmiştir. İlaç değildir.

Ersağ masaj kremi kullanılmak istenilen bölgeye sürüldükten sonra dairesel hareketlerle tamamen emilimi sağlanır. Ovalayarak masaj yapılır.

Kullanımı : Ersağ masaj kremi kullanılmak istenilen bölgeye sürüldükten sonra dairesel hareketlerle tamamen emilimi sağlanır. Ovalayarak masaj yapılır. 

ERSAĞ MASAJ KREMİ EVİMİZİN DOĞAL ECZANESİ.
Mutlaka her evde olmalı..

Ersağ Masaj Kremini Kullanan Arkadaşlarım; masaj kreminden aldığınız sonuç hikayelerini lütfen bizlerle paylaşın..

SOĞUK ALGINLIĞINDA..
Kireçlenmelerde,
Kas ağrılarında,
Romatizmal ağrılarda,
Eklem ağrılarında,
Burkulma ya da incinmelerde,
Baş ağrılarında,
Migren nöbetlerinde,
Kas ezilmelerinde rahatlıkla kullanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz.

Eğer bitkilerin gücüne inanıyorsanız ve kimyasal içerikli ürünlerin zararlarının farkındaysanız, ERSAĞ MASAJ KREMİ ile rahatlamak, sorunlarınızın çözümüne yardımcı olmak için daha fazla beklemeyin. Adale ağrıları, romatizmal ağrılar, kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlikten kaynaklanan ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları ve auralı migren ağrılarında etkilidir. Yolculuğa çıkılmadan AYAKLARA VE BACAKLARA uygulandığında, AYAKLARINIZIN ŞİŞMEDİĞİNİ, AĞRIMADIĞINI FARKEDEBİLİRSİNİZ.

SİNİZÜTÜ OLANLAR…Parmak ucuna 1 mercimek tanesi kadar alın, her iki burun deliğinizin içine 1 er mercimek tanesi kadar kremimizden yaydırarak sürün, yine bir o kadarınıda burun dışına çok göze yaklaşmayacak şekilde üstten masaj yaparak yedirin.. burnunuzdan derin bir nefes alın..RAHATLADIĞINIZI GÖRECEKSİNİZ..

ÖKSÜRÜKTE…Boğaz bölgenize dıştan çeneye kadar yavaşça masaj yaparak uygulayın, daha sonra yine 1 mercimek tanesi kadar dilinizin üstüne koyarak emme şeklinde boğazınıza yayılarak geçmesini sağlayın, merak etmeyin hiçbirşey olmuyor..ÖKSÜRÜĞÜNÜZÜN GEÇTİĞİNİ-AZALDIĞINI GÖRECEKSİNİZ..

VÜCUTTA KIRGINLIK…Ayak tabanınıza özellikle topuğunuza kremimizden sürün, iyice emene kadar yere basmayın, Tüm vücudunuzun rahatladığını 20-30 dk sonra göreceksiniz.. Topuğa sürülerek iyice yedirilmiş sarımsağın 20 dk sonra tadının ağzımıza geldiğini biliyormuydunuz..Bunu bilim adamlarıda çözemedi daha.. Bu sebeple topuk kısmı insanda vücuda çok etki eder..

DİŞ AĞRISINDA…Bitkisel ve anti-bakteriyel olan banyo-wc nin birkaç damlasını yarım çay bardağı suya koyun, ağzınızı bu su ile gargara yapın iyice, dıştanda dişinizin olduğu bölgeye masaj kremimizi yavaşça sürerek yediriniz.. FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ.

BURKULMA-ZEDELENME.. Sorunlu bölgeye masaj yaparak yediriniz..

HAMİLELERDE.. Genelde bel ve sırt bölgesinde ağrı olur, ağrı oldukça kullanınız çok faydasını göreceklerdir..

YANIKLAR ve YARALARDA..Yanan bölgenin cevresine sürün, yaralardada yine aynı şekilde kullanın, ağrı ve sızının azaldığını, bazende tamamen geçtiğini göreceksiniz..

ROMATİZMA, EKLEM, KAS AĞRILARI..Tüm bu sorunlarınızda, problemli bölgeye masaj yaparak, ağrıyan yerin biraz daha geniş alanına yaydırarak kullanın..

BAŞ AĞRISI…Alın, şakaklar, boyun ve ense bölgenize masaj yaparak yediriniz rahatladığınızı göreceksiniz…

SÜREKLİ AYAKTA DURANLAR.. Tezgahtarlar veya işyerinde gün içinde uzun süre ayakta duranlar, ayak ve bacak ağrısı çekenler, sabah işe gitmeden önce ve işten geldikten sonra
baldır, diz, bacak ve ayak altına kadar olan bölgeye masaj yaparak sürün, gününüzün diğer günlerinizden daha rahat geçtiğini farkedeceksiniz..