Ersağ, ekonomik özgürlüğünü elde etmek isteyenlerin, bir ek iş olarak başlayıp, sınırsız kazanç modeli sayesinde kendi işlerini kurabilecekleri, kendi işinizin sahibi olabileceğiniz bir iş fırsatıdır. Evde çalışarak para kazanmak isteyenler için oluşturulmuş özgün kazanç sistemi ile bir çok farklı şekilde evde para kazanma fırsatı sunar.

Ersağ Nedir?

Ersağ, doğal temizlik ürünleri ile ün yapmış, sonraları kozmetik, bitkisel gıda takviyesi gibi ürünlerle de sürekli yükseliş göstermiş, etik ilkeler içinde hareket eden ve doğallığı ön planda tutan, insan sağlığını önemseyen bir ağ pazarlama firmasıdır.

Tüketiciler için hem bu muhteşem ürünleri indirimli olarak satın alma, hem çevresine satarak ek gelir elde etme, hem de ekip kurma sistemi ile yüksek gelirler elde etme imkanı sağlamaktadır.

Ersağ üyelik ücretsizdir. Bu işe sıfır risk ile başlar ve işinizi risksiz olarak yürütürsünüz. Ürünlerinin kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Ersağ ailesine siz de katılmak istiyorsanız hemen ücretsiz üyelik avantajından yararlanın.

ERSAĞ ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLA

Şimdi gelelim Ersağ iş planına:

Ersağ İş Planı

Ersag kazanç planı bakımından temsilcilerinin en fazla para kazanabileceği, ilk giren mantığı ile değil, en çok çalışana daha fazla kazandırma mantığı ile kurgulanmış bir kazanç sistemine sahiptir. Ersağ’da her temsilci aynı haklara sahiptir. Ancak bu işte kariyerinizi kendiniz belirlediğiniz için her kariyer seviyesine özel ödüller, avantajlar ve ayrıcalıkları da bireysel olarak sağlamaktasınız. Kimseden zam beklemeden, kendi işinizin patronu olarak yürütebileceğiniz bu iş fırsatı sayesinde evinizin rahatlığında, istediğiniz zaman aralıklarında çalışarak güçlü bir gelir sahibi olabilirsiniz. Ersağ işinde elbette farklı şekillerde para kazanmanız mümkün. Bu yüzden biz Ersağ İş Planı’nı adım adım aktaracağız, siz ise kendinize hangisi yada hangileri uygunsa bu kazanç sistemine yoğunlaşmayı seçebileceksiniz.

Herkes potansiyel bir müşteri olma özelliği taşır. Yani mutlaka herkes kendi evi için zorunlu ihtiyaçlarını satın alır. Örneğin her eve temizlik ürünü, kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri alınır. Peki sizin bir mağazanız olsa ve burdan alış fiyatına getirtebilseniz, üstelik ürünlerine %100 güveniniz olsa, bir de üzerine alışverişlerinizden extra hediye ürünleri de kazansanız neden başka mağazalardan alasanızki? Ersağ, sizin işiniz, sizin mağazanız. Buradaki ürünleri kendiniz için bile alsanız ürünleri toptancı fiyatından alacağınız için anında kâr elde etmiş olursunuz. Üstelik ilk siparişinizden sonra ve ulaştığınız diğer üyelik derecelerinden sonra bu ürünleri giderek daha da ucuza alabileceksiniz. Yani toptancı fiyatı üzerine bir de kendinize indirim uyguluyorsunuz demek oluyor bu.

Günlük hayatımızda mutlaka tavsiyelerde bulunuruz. Düşünün… Arkadaşlarınızla çay içiyorsunuz ve bir ürün denediniz, çok memnun kaldınız bunu sohbetiniz sırasında paylaşıyorsunuz. Buna tavsiye denir. Bunu günlük hayatta farkında olsak da olmasak da hepimiz yapıyoruz. Peki bu tavsiyeleriniz size para kazandırıyor mu? Artık kazandıracak. Kimseye dil dökmek zorunda değilsiniz. Sadece tavsiyenin gücünü kullanın. Denediğiniz ürünleri sohbetiniz sırasında tavsiye edin, hatta Ersağ kendine öyle güveniyorki arkadaşlarınıza bir örneğini bile gösterebilirsiniz. Nitekim sitemiz üst menüsünde Videolar bölümünden yada Ürünler Ana Menüsü altındaki Ersağ Kullanıcı Deneyimleri kategorimizden bu ürünleri deneyenlerin tecrübelerini de görebilirsiniz. Bu muhteşem kanıtlardan sonra elbette arkadaşlarınız bu ürünü satın almak isteyecek ve nerede bulabileceklerini soracaklar. Dediğimiz gibi, Ersağ, sizin işiniz, sizin firmanız. Onlara hemen ürün katalogumuzu çıkarıp “Burdan” diyebileceksiniz. Böylece ürünü katalog fiyatından satıp, toptancı fiyatından sipariş vererek anında bir kazanç sağlamış da olacaksınız. Unutmayın, ulaştığınız her üyelik derecesinde bu ürünleri daha da ucuza almaya başlayacaksınız, böylece perakende karınız da gittikçe daha da artmaya devam edecek.

Arkadaşlarınız da bu ürünlerin sürekli müşterisi olmak isterse yada bu işi anlattığınızda benimseyip üye olmak isterse kazancınız düşüyor mu? Aksine kazançlarınız burda daha da fazla artış gösteriyor. Çünkü Ersağ, ilk 100TL’lik alışverişinizden sonra ekip kurma avantajı da sağlamaktadır. Böylece arkadaşlarınız sizin tanımadığınız kendi çevrelerine ürün satabilecekler, siz de elbette Ersağ’dan priminizi alabileceksiniz. Hatta arkadaşlarınız da kendi ekiplerini kurmak isteyecektir. Onların kazançları artarken sizinki de artacaktır. Çünkü Ersağ’da sadece yaptığınız üyelerin satışları değil, Üyeleriniz, üyelerinizin üyeleri, onların üyeleri ve hatta onların üyelerinin satışlarından bile prim kazanmaya devam edersiniz. Böyle bir oluşumla kısa sürede kaç kişilik bir ekiple ne kadarlık ciro çıkardığınızı düşünün… Bu işte kazanç sınırı yok… Sürekli artan bir gelir sahibi olmak istemez miydiniz?

Bizler biliyoruzki ek iş arayışlarınız, daha fazla kazanma arzunuzun başlıca sebeplerinden biri çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sunmak. Peki Ersağ işinizi miras olarak bırakabileceğinizi söylesek? Evet, Ersağ ekibiniz yok olmuyor. Nesiller boyu bir aile şirketi gibi bu işteki oluşumunuz artarak devam ediyor ve işinizi ilerde miras bırakabiliyorsunuz. Tüm ebeveynlerin isteği, miras bırakabilmektir. Sadece bu işten elde ettiğiniz varlıkları değil, işinizi ve kazançlarınızı da çocuklarınıza miras bırakarak onlara daha iyi bir gelecek sağlayabileceksiniz.

Liderlik primleri, hediyeler, araba promosyonu gibi büyük ödüller de elbette bu işte lider olmanın avantajları arasında.

 

Peki Ersağ işini nasıl kısa sürede öğrenirim diyorsanız dert etmeyin. Ersağ’da ekip oldukça önemlidir. Güçlü bir ekip ile başlamak ve sizin için hazırladığımız yol haritasını kullama fırsatı için ekibimize ÜCRETSİZ katılabilirsiniz. Bu yolda ürünler hakkında bilgi, üyelik dereceleri hakkında bilgi, iş planı, video eğitimler, toplantılar, online seminerler ve daha bir çok ayrıcalığa güçlü ekibimiz ile hemen kavuşmak için aşağıdaki üye ol butonuna tıklayın ve açılan formu doldurun.

NOT: Ersağ TC. yasaları gereği alınan Stopaj verginizi de sizin adınıza yatırmaktadır. Yani tamamen yasalara önem veren, yasal bir firma ile çalışma rahatlığında olacaksınız. Bu yüzden üyelik sırasında sizden TC Kimlik numarası gibi kişisel bilgiler de istenecektir. Sponsorunuz üyeliğinizi onayladıktan sonra cep telefonu numaranıza giriş bilgileriniz gönderilecektir. (Herhangi bir SMS ücreti yoktur.) Bu yüzden cep telefonu numaranızı girerken 2 kez kontrol ediniz.

Bu adımdan sonra artık siz de Ersağ Ailemizin bir yıldızı olacaksınız. Aklınıza takılan hangi soru varsa, çekinmeden bizimle paylaşınız. Biz ekip liderleriniz olarak biliyoruzki hiç birimiz bu işe yeni başladığımızda tüm bilgi ve tecrübelerle donanımlı değildik. Bu yüzden aklınıza gelebilecek her türlü soruyu deneyimli sponsorlarınıza iletmeniz bu işte çok daha hızlı bütümeniz anlamına gelecektir.

ERSAĞ ÜYELİK