Vizyonumuz
Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı temizlik ve kişisel bakım mahsulleriyle geleceğimiz dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı yarınlar bırakmak bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.

Amacımız,kendi ülkemizde,kendi insanımızla,kendi mahsulümüzü evvel Türk ulusuna daha nihayetra bütün Dünyaya kullandırmak.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla ,bu yolda senemadan,yorulmadan birliktece ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir biçimde temizliklerini yapabilmeleri dahilin kaliteden taviz vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir biçimde mahsullerimizi sunmak.

Müşterilerimiz dediklerimiz bütün dünya insanları.Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirlilikletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların ıslakaya bilecekleri,temiz bir çevre bırakmak.

Politikamız
ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik mahsulleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile alıcılerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; alıcılerimizden aldığımız öz güvenle onlara devamlı gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile uçurumarlı olabilmek.

Modern üretim teknikleri ile en iyi biçimde üretim gerçekleştirirken, türli mahsul gruplarımızla onlara alternatif mahsuller sunarken; Dünya tekrarlinde tanınan, isteklanan ve hedeflenen bir mart durumine getirmek.
Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu körçların dışında asla kıymet uçurumgılarımızdan taviz vermemek.