11898540_799128193539011_797086999455101944_n

Özellikleri:

Çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizin bütün sert yüzeylerinde, pencere pervazlarının temizliğinde, halı, koltuk kanepe lekelerinde, özel formüle edilmiş ev genel temizlik ürünüdür. Damla en konsantre ürünümüzdür.Ama akışkan sıvı kıvamdadır.Özel formülü sayesinde cildinize ve kullanıldığı yüzeye zarar vermez. Kirlenmeyi geciktirir.

Kullanım Şekli:

Lekeli kumaş yada çamaşırınızın üzerine bir miktar ılık su döküldükten sonra, lekenin üzerini kapsayacak şekilde damla konsantre ürünümüzden dökün. Yaklaşık 5 dakika sonra, lekeli bölgeyi rengi solmayan bir bezle ovalayarak silin. Herhangi bir lekeye, başka bir kimyasalla müdahale edildi ise leke çıkmayabilir.Unutmayınız! Her leke çıkmaz ve kumaşla bütünleşir. Damla ile ayna, cam, masa ..vb temizliğinde 1 lt suya 3 damla, halı, koltuk ve kanepelerinizde 1 lt suya 5 damla konularak kullanılır.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

KULLANICI VE ERSAĞ ÜYESİ YORUMU : Ismail Macit Ün DAMLA KONSANTRE 2006 YILINDA İLK SATTIĞIM ÜRÜNDÜR…BOYACININ SARI KAPAKLARINI PARLATMIŞTIM.KATALOĞUMUZDA VE ÜZERİNDE YAZAN KULLANIM YERLERİ DIŞINDA SİZLERE TAVSİYEM,ORTALIKTA 250 LİK BİR APARATA SU DOLDURUP YALNIZCA 1 DAMLA DAMLA KONSANTRE EKLEDİĞİNİZ APARATI CAM.MASA, AYNA, ARABANIZIN DIŞI VB HERYERE PÜSKÜRTEREK SİLİNİZ VE KURULAYINIZ…BEYAZ AYAKKABI VE ÇANTALARINIZI SAF DAMLA İLE ORJİNAL HALE GETİREBİLİRSİNİZ…LEKELER İÇİN MUTLAKA LEKEYE ÖNCE SU KOYUP ÜSTÜNE DAMLA DAMLATIP 5 DAKİKA SONRA SİLEBİLİRSİNİZ…BEYAZ ÇAMAŞIRLARINIZI YIKARKEN 1 TATLI KAŞIĞI İLAVE EDEBİLİRSİNİZ…HALI ŞAMPUANI VE DAMLAYI BİRER KAPAK 250 LİK APARATA KOYUP SUYLA DOLDURDUĞUNUZDA ALIN SİZE DİREK LEKEYE PÜSKÜRTÜP KULLANABİLECEĞİNİZ BİR LEKE GİDERİCİ…AYRICA 1 LİTRE SUYA 5 DAMLA KOYARAKTA HALI KOLTUK VE KANEPELERİNİZ İÇİN HARİKA TEMİZLİK ELDE EDEBİLİRSİNİZ.LİTRE BAŞINA BİRKAÇ DAMLA EKLEYEREKTE GENEL TEMİZLİK SIVISI ELDE ETMİŞ OLURSUNUZ.TEMİZLİK SONRASI KURU BEZLE KURULARSANIZ KİRLENME GECİKİR ÖZELLİKLE CAMLAR TOZ TUTMAZ YAĞMURDAN ETKİLENMEZ.. AYRICA METALLERİDE PARLATABİLİRSİNİZ DAMLAMIZLA…SADECE KİMYASALLA MÜDAHELE EDİLEN VE KUMAŞLA BÜTÜNLEŞEN LEKELERİ ORDAN AYIRMAYA KIYAMAZ ZİRA ONLAR EBEDİYYEN BAĞLANMIŞLARDIR BİR DAHA AYRILAMAZLAR…SEVGİYLE…DAMLA KONSANTREMİZ BEKİR BEYİN ÜSTE PARA DA VERDİĞİ İNANILMAZ TASARRUFLU BİR ÜRÜNDÜR ZİRA TAM TAMINA 300 LİTRE ÇIKAR 1 LİTREDEN…BÖYLE BİR ÜRÜN DE BÖYLE BİR ŞİRKETTE BÖYLE BİR HİZMETTE YOK ALTERNATİFSİSİZ HAMDOLSUN…