229f-600x600

Özellikleri:

Ersağ Buluşıkmatik Jel ürünümüz, bulaşık makimelerinde kullanılan temizleme ürünüdür. 

Kullanımı :

Bulaşık makinenizin ilgili haznesinin minimum çizgisi dolacak şekilde ilave ediniz.  Ürünümüzü kimyasal bulaşık parlatıcı ile kullanmayınız.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Şirketi, yaklaşık 9 aydır üzerinde yeniden çalıştığı Ar-Ge çalışmalarında sona gelindi ve 1 Eylül 2015 tarihinde Ersağ bulaşık makineleri için jel ürünü çıktı. 229 kod numarası ile satılan bulaşık matik jel ürünü ile 108 kod numaralı  Ersağ Bulaşık Parlatıcı’ sı beraber kullanılacaktır. Siz de bu ürünleri denemek ve kullanmak istiyorsanız sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ersağ ürünlerini daha ekonomik almak için siz de Ersağ ailesine katılabilirsiniz. Ersağ Şirketi’ ne üye olduğunuz zaman herhangi bir alışveriş şartı yoktur. Aydan aya sipariş zorunluluğu, üç aydan üç aya sipariş zorunluluğu, yıllık üyelik ücreti, üyelik aidatı, alt limit sipariş zorunluluğu, üst limit sipariş zorunluluğu gibi aklınıza gelen şartların hiç biri Ersağ da yoktur. Sadece ilk alışverişte en az 100 TL (2 puan) limit vardır. 100 TL üzeri kargo ücreti şirkete aittir. İlk siparişinizden sonra isterseniz 2 yıl sonra limit olmaksızın sipariş verebilirsiniz.

Siz de bu değerli aileye katılmak için üst menüden Ücretsiz Üyelik linkini tıklayabilirsiniz. Ersağ üye ol ve ersağ üyelik için bize mesaj bırakabilirsiniz.