206ERSAĞ ARGAN YAĞLI NEMLENDİRİCİ LOSYON
Cildin derinlemesine yenilenmesinde olumlu rol oynar VE deri altına kadar nüfuz ederek cildinizin beslenmesini sağlar. Cildinizin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur vekırışıklıkların doldurulmasına yardım eder.
Derinin esnekliğini sağlayan özelliğinin yanında hücre oluşumunu yenileyen yapısıyla da dikkat çekmektedir.
Cildin genç Kalması için savaşır ve Cildin nemlendirilmesi ve nem oranının dengelenmesine, ciltteki çatlaklıkların kısa sürede kapanmasına yüksek oranda katkı sağlar.
Argan dünyada yalnız Güney Fas’ta Yetişmektedir. 1500 metre yükseklikteki Atlas Dağlarında bulunduğu coğrafyadaki değişken hava şartları ve Argan Ağacının kökünün 25 metreye kadar uzanması nedeniyle nakli mümkün olmamıştır. Unesconun koruma altına aldığı bu ağaçlardan elde edilen Argan meyvesinin faydaları sıralamakla bitmez.
Doğanın biz insanlara eşsiz nimetlerinden biri olan Argan Yağı, yüzyıllar boyunca Fas’lı yerel kadınlar tarafından pek çok amaç için kullanılmıştır.
Argan Yağı, E vitamini yönünden, cilt bakımı ve sağlık amaçlı olarak kullanılan diğer doğan ürünlerden (palmiye ve zeytin yağı vs.) birkaç misli daha üstündür
Cilde Olan Faydaları ;
Yaşlanmayı Geciktirici (Anti-Aging) Etkisi
Argan Kremi cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur.
Nemlendirici etkisi çok güçlüdür; cildi dışarıdan gelecek güneş, kötü hava, soğuk, çatlak ve gerginliklerin oluşumunu önleyerek erken yaşlanmanın önüne geçmesine yardımcıdır.
İçerdiği E vitamini ve diğer bileşenler sayesinde, cildi kuru ve ölü deri hücrelerinde arındırarak, deri hücrelerinin yenilenmesini sağlar.
Argan Yağlı Losyonun, insan cildindeki en belirgin özelliği ise, ciltteki çatlak, kırışıklık ve derideki küçük gözekleri iyileştiren “ANTI AGING” özelliğidir.
Fas’lı yerel halk, uzun yılardır, dudak ve cilt çatlaklarının ve kırışıklıklarıın tedavisinde “Argan Yağı” kullanmaktadır
İçerdiği yüksek E vitamini sayesinde cildin doğal yollarla nemlenmesini ve yüz bölgesindeki cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar.
Bu yenilenme başta kırışıklık ve çatlakların giderilmesi, sivilce ve kahverengi noktarın yok edilmesininde en etkili yöntemdir.
Sonucu çabucak göreceksiniz. Cildiniz daha pürüzsüz ve yumuşak olacak ve ipeksi bir his uyandıracak.
15 SPF, özel formülüyle cildi nemlendirmeye, daha canlı görünmesine yardımcı olur. 15 koruma faktörü ile güneşe çıkmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15 yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür, beyaz kalıntı bırakmaz.
Argan Yağının Faydaları;
Argan Yağı Cildinizi beslenmesine ve cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur.
Argan Yağı Çok güçlü bir antioksidandır.
Argan Yağı Anti-aging özelliği kırışıkların giderilmesinde yardımcı olur.
Argan Yağı Akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcıdır.
Argan Yağı Ciltte,kaza ve ameliyat sonrası kalmış izlerin giderilmesinde yardımcıdır.
Argan Yağı Ciltteki pütürlü yaraları yumuşatarak iyileşmesine yardımcı olur.
Argan Yağı Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı filtre görevi görür.
Argan Yağı Antiseptiktir. Bakterilere karşı koruma içeren doğal yapısı vardır.
Argan YağıSedef ve egzema hastalıklarının tedavisininde yardımcı görevi görür.
Argan Yağı Cildin iltihaplanmamasına karşı yardım eder ve doğal bir kalkan görevi görür.
Argan Yağı İçindeki etken proteinleri sayesinde,cilde ani ve etkili sıkıştırma yaparak selülit tedavisine yardım eder.
Argan YağıStresten, sigaradan,hava kirliliğinden yıpranmış ciltlerin yenilenmesine yardım eder.
Argan YağıTırnakların güçlenmesi için yardımcıdır.
Argan YağıRomatizmal, eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde yardımcı görevi görür.
Önemli Uyarı; Ersağ Ürünlerinin hiç biri ilaç değildir, herhangi bir tedavi işlevi yoktur bu amaçla reçete ile kullanılan ilaçların yerine kullanılamaz. İçerik olarak tıbbi tavsiyeler vermek veya tıbbi hizmetler vermek amacı gütmemektedir.